Kontakt os

Hvis du er parat til at placere en bestilling eller behøver et tilbud eller mere information om, hvad vi tilbyder; eller hvis I har et instrument, som skal have kalibrering eller service, så send os din kontaktinformation. Så vil vi vende tilbage kort tid efter.
SEND EMAIL

Medarbejdere

CEO

Tomas Frick

CEO

tomas@brookhaven.se
Mobiltelefon +46 768 58 10 02
Kontor +46 8 447 16 72

Salg

Thomas Lööf

Sales Manager Nordic

thomas@brookhaven.se
Mobiltelefon +46 768 58 10 03
Kontor +46 8 447 16 73

Thomas Sode Faurschou

Sales Manager Denmark

thomas.faurschou@brookhaven.se
Phone +45 3 150 01 09

Bengt Gustafsson

Sales

bengt@brookhaven.se
Mobiltelefon +46 768 58 10 04
Kontor +46 8 447 16 73

After Sales Support

Sami Humalajoki

After Sales

sami@brookhaven.se
Mobiltelefon +46 768 58 10 07
Kontor +46 8 447 16 71

Økonomi og administration

Linn Aasen

Financial Accountant

linn@brookhaven.se
Mobiltelefon +46 729 74 77 00
Kontor +46 8 447 16 75

Marie Lööf

Administration

marie@brookhaven.se
Mobiltelefon +46 768 58 10 00
Kontor +46 8 447 16 75

Denise Back

Service Administration

denise@brookhaven.se
Kontor +46 8 447 16 70

Forretningsudvikling

Patrik Bengtsson

Project Manager

patrik@brookhaven.se
Mobiltelefon +46 768 58 10 08
Kontor +46 8 447 16 74

Projektstyring

Mikael Medin

Validation & Documentation

mikael@brookhaven.se
Mobiltelefon +46 768 58 10 09
Kontor +46 8 447 16 74

Ronnie Wicklander

Office Project Manager

ronnie@brookhaven.se
Mobiltelefon +46 768 58 10 20
Kontor +46 8 447 16 74

Amel Muftic

IT Manager

amel@brookhaven.se
Mobiltelefon +46 768 58 10 01
Kontor +46 8 447 16 74

Projektstyring fortsat.

Börje Ståhle

Validation & Documentation

borje@brookhaven.se
Mobiltelefon +46 700 01 20 03
Kontor +46 8 447 16 74

Kalibrering & service

David Jansson

Calibration & Service Technician

david.jansson@brookhaven.se
Mobiltelefon +46 768 58 10 05
Kontor +46 8 447 16 71

Tommi Pekkanen

Calibration & Service Technician

tommi@brookhaven.se
Mobiltelefon +46 70 001 20 00
Kontor +46 8 447 16 71

Johan Ohlsson

Calibration & Service Technician

johan.ohlsson@brookhaven.se
Mobiltelefon +46 768 58 10 12
Kontor +46 8 447 16 71

Kalibrering & service fortsat.

Ann-Sofie Zetterljung

Service Manager

ann-sofie@brookhaven.se
Mobiltelefon +46 768 58 10 55
Kontor +46 8 447 16 70

Validering og måling

Johan Ahnfeldt

Validation & Test Engineer

johan@brookhaven.se
Mobiltelefon +46 768 58 10 21
Kontor +46 8 447 16 75

Daniel Laggar

Validation & Test Engineer

daniel@brookhaven.se
Mobiltelefon +46 768 58 10 23
Kontor +46 8 447 16 75