Kontakt os

Hvis du er parat til at placere en bestilling eller behøver et tilbud eller mere information om, hvad vi tilbyder; eller hvis I har et instrument, som skal have kalibrering eller service, så send os din kontaktinformation. Så vil vi vende tilbage kort tid efter.
SEND EMAIL

Medarbejdere

CEO

Salg

Patrik Bengtsson

VP Sales

patrik@brookhaven.se
Mobil +46 76 858 10 08
Konto +46 8 447 16 74

Kenneth Piittinen

Sales Executive Pharma

kenneth@brookhaven.se
Mobil +46 76 858 10 55

Simon Johansson

Sales Executive Healthcare

simon@brookhaven.se
Mobil +46 76 858 10 04

Thomas Lööf

Senior Application Sales Specialist-Contamination Control

thomas@brookhaven.se
Mobil +46 76 858 10 03

Thomas Kierstein

Sales Manager Denmark

thomas.kierstein@brookhaven.se
Mobil +45 2322 8786

Økonomi & Administration

Marie Lööf

Logistic & Order

marie@brookhaven.se
Mobil +46 76 858 10 00
Kontor +46 8 447 16 75

Projektstyring

Ronnie Wicklander

Head of Project Group

ronnie@brookhaven.se
Mobil +46 76 858 10 20
Kontor +46 8 447 16 74

Mikael Medin

Project Manager

mikael@brookhaven.se
Mobil +46 76 858 10 09
Kontor +46 8 447 16 74

Robert Söderman

Project Manager

robert@brookhaven.se
Mobil +46 76 800 04 62
Kontor +46 8 447 16 74

Amel Muftic

IT Consultant

amel@brookhaven.se
Mobil +46 76 858 10 01
Kontor +46 8 447 16 74

Peter Ebkar

IT Support

peter@brookhaven.se
Mobil +46 76 858 10 04
Kontor +46 8 447 16 74

Kalibrering & Service

David Jansson

Service Manager

david@brookhaven.se
Mobil +46 76 858 10 05
Kontor +46 8 447 16 71

Denise Back

Service Coordinator

denise@brookhaven.se
Mobil +46 70 001 20 02
Kontor +46 8 447 16 70

Tommi Pekkanen

Service Technician

tommi@brookhaven.se
Mobil +46 70 001 20 00
Kontor +46 8 447 16 71

Börje Ståhle

Service Technician

borje@brookhaven.se
Mobil +46 70 001 20 03
Kontor +46 8 447 16 74